Zasady sanitarne na BF

Created with Sketch.

Zasady sanitarne na BF

Niebawem otworzymy dla Was rejestrację na tegoroczne Bachanalia Fantastyczne. Musimy jednak dać Wam wcześniej znać, jakie zasady będą obowiązywały. Dla jasności – nie jest to nasze widzimisię, chcemy po prostu móc zaprosić więcej niż 250 osób.

🚨 Z troski o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich gości Bachanaliów Fantastycznych, zarówno uczestników, pisarzy oraz obsługi, decyzją organizatora, akredytację na Ogólnopolski Festiwal Miłośników Fantastyki „Bachanalia Fantastyczne” organizowany w dniach 15-17 października br. w Zielonej Górze otrzymają jedynie osoby, które w dniu pojawienia się na Bachanaliach Fantastycznych będą zaszczepione przeciwko COVID-19 obiema dawkami lub jedną w przypadku szczepionek jednodawkowych. Akredytacja na Bachanaliach Fantastycznych jest konieczna, aby brać udział w punktach programu odbywających się w pomieszczeniach wewnątrz budynku.

Przy wejściu na BF będziemy prosili o OKAZANIE jednego z czterech poniżej wymienionych dokumentów potwierdzających zaszczepienie przeciw COVID-19; dokument, który w czasie trwania wydarzenia musicie mieć cały czas przy sobie, a my nie będziemy go Wam zabierać.
1️⃣Pisemne oświadczenie uczestnika, którego wzór znajdziecie na naszej stronie internetowej
2️⃣Certyfikat szczepienia (kod QR) okazany w aplikacji mObywatel
3️⃣Wydrukowane zaświadczenie z portalu gov.pl (zakładka Profilaktyka – Szczepienia)
4️⃣Unijny certyfikat Covid (okazanie kodu QR wydrukowanego lub w aplikacji mObywatel)

Aby wziąć udział w Bachanaliach Fantastycznych wystarczy jeden z powyższych dokumentów. Poniżej aktualne zasady i ograniczenia ze strony ministerialnej:

https://www.gov.pl/…/aktualne-zasady-i-ograniczenia…